Hotel Podjavorník hostil naše borce SK KO Zlín na soustředění

  • Post category:Události

Soustředění borců našeho klubu proběhlo v malebném prostředí pohoří Javorníky a zejména přímo na hotelu Podjavorník.

Hned při příjezdu se nás ujala velice milá a příjemná provozní hotelu paní Zuzanka, která nám vysvětlila všechny náležitosti k pobytu a možnosti veškerého sportovního vyžití. Vzhledem k našim potřebám zvýšené sportovní aktivity jsme v první řadě potřebovali vyřešit otázku stravování. To vše bylo okamžitě ve spolupráci s kuchařem a paní provozní doladěno k naší maximální spokojenosti (zajištěny byly i famózní větrníky z domácí produkce po každém obědě, které nám dodaly cukrovou energii do dalších bojů během zůstatku dne).  Další informace ohledně běžeckých tras a možnosti využití tréninkových prostor jsme dostaly se stejnou ochotou a profesionalitou, jak o hotelu, tak i o okolních terénech (byla vidět vysoká ochota a lidskost celého personálu při poskytování veškerých informací). Dokonalostí tréninkového procesu byla i fantastická regenerace přímo na hotelu v podobě masážní vany, sauny a plaveckého bazénu. To vše jsme měli denně v podvečerních hodinách k dispozici a náležitě to ocenili i naši borci po celodenní dřině (Mireček si v sauně jenom chrochtal). Dalším vynikajícím aspektem takto zvoleného místa byla i poloha hotelu (posazen přímo v dolině mezi lesy), dále jeho nadmořská výška, zajišťující vynikající ovzduší a maximální klid, super strmá sjezdovka – ideální pro naše tréninkové potřeby. V naprostém klidu a soukromí jsme se tedy mohli plně věnovat naší stanovené přípravě. Proto bychom chtěli ještě jednou za náš klub poděkovat celému personálu hotelu za fantastický lidský přístup a profesionalitu všech přítomných vůči našim sportovcům. Dále velké poděkování patří i předsedovi klubu za finanční umožnění tohoto druhu přípravy, která jak všichni doufáme, povede k dosažení našich společných cílů.

Takže ještě jednou velké DÍKY VŠEM.

TÝM BOXERŮ SK KO ZLÍN