Pokus Kubánské Kočky o dobytí Zeleného ostrova

  • Post category:Události

Pokusem o dobytí Zeleného ostrova, jak se neoficiálně říká Irsku – dopadl uplynulý víkend pro našeho borce Davida Bauzu, který odjel do Irského Dublinu ke svému 5 zápasu v profiringu. Jeho soupeřem byl zkušený 10-násobný mistr Irska Chris Blaney s přezdívkou (Ginja Ninja).

David si v prvním kole vedl zkušeně a svého soupeře k ničemu vážnějšímu nepustil a právě naopak z disciplinované obrany vyrážel k velmi nebezpečným útokům, kterými nabourával psychiku favorizovaného soupeře. V první polovině druhého kola se situace opakovala, David si držel dobrou obranu a následně účinně zasahoval svého soupeře. Bohužel ve druhé polovině kola snad pod dojmem, že už se nemůže nic stát, David zapomněl na důslednou obranu a tuto chybu potrestal jeho soupeř silným úderem na bradu, který přiměl trenéra k hození ručníku do ringu a tím i k předčasnému ukončení zápasu.

Každopádně Davidovi patří obrovský obdiv, kdy tento sportovec se po třísměnném provozu ve fabrice, ještě připravuje ve volném čase na tak těžké zápasy.

Takže shrnuto – podtrženo – VELKÁ ÚCTA A OBDIV. Díky Davide.